Facebook PuntoVita YouTube PuntoVita Twitter PuntoVita

Rejsy żeglarskie all inclusive po Morzu Bałtyckim

Informacje na temat rejsów żeglarskich All inclusive po Bałtyku:

All inclusive w żeglarstwie

All Inclusive to system we współczesnej turystyce zakładający, że w cenie imprezy znajduje się zakwaterowanie, wyżywienie, napoje oraz animacja czasu wolnego. Specyfika oferty bałtyckich rejsów morskich włącza do tego systemu jeszcze inne czynniki, tj. opłaty portowe, opłaty paliwowe, wyżywienie, usługi sternika itp. Jak należy zatem rozumieć all inclusive odnośnie rejsów żeglarskich? Co w istocie powinna zawierać cena? Biorąc pod uwagę specyfikę tej imprezy turystycznej w pakiecie all inclusive powinny znaleźć się: wyżywienie, napoje, opłaty czarterowe, opłatę za usługę sternika, opłaty portowe i paliwowe, ubezpieczenie ludzi oraz sprzętu, realizacja trasy rejsu oraz w zależności od opcji oferty należy sprawdzić dodatkowe warunki, np. materiały szkoleniowe, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zaświadczenia i opinie wystawiane przez organizatora, czy nie pobierane są dodatkowo kaucje za sprzęt. Należy więc dokładnie przeczytać warunki uczestnictwa i zapoznać się ze składnikami ceny, aby ocenić, czy jest to w rzeczywistości rejs all inclusive.

Oferta bałtyckich rejsów żeglarskich all inclusive

Oferta rejsów w tym systemie po Morzu Bałtyckim skierowana jest w naszej firmie szczególnie do młodzieży. Proponujemy rejsy stażowo turystyczne na Morzu Bałtyckim:  7 lub 14 – dniowe na dwóch trasach.

rejsy żeglarskie all inclusive dla młodzieży po bałtykuCena takiej imprezy żeglarskiej u nas zawiera: opiekę kapitana – instruktora żeglarstwa oraz dodatkowo na rejach przeznaczonych dla młodzieży opiekę instruktora – wychowawcy wspierającego zarówno kapitana jak i załogę, opłatę za jacht, wyżywienie, napoje, opłaty portowe, opłaty paliwowe, sprzątanie jachtu po rejsie, ubezpieczenie członków załogi, wystawienie opinii z rejsu oraz podatek VAT.

Dlaczego warto wybrać rejsy morskie all inclusive?

System all inclusive jest szczególnie warty polecenia na rejsie dla młodzieży z kilku powodów. Pozwala uniknąć tzw. składki na kasę jachtową, której ostateczna suma jest trudna do przewidzenia dla załoganta. Najczęściej składka to opłata na wyżywienie załogi i sternika, opłaty za porty i paliwo. Trudno jest również młodzieży za pieniądze ze składki trafnie zaopatrzyć się w prowiant.

Na naszych rejsach przed wypłynięciem z portu macierzystego zaopatrujemy się w zapasy spożywcze, uwzględniając sugestie i upodobania uczestników, jednak doświadczona w prowadzeniu rejsów morskich kadra potrafi przewidzieć, jakie menu jest najodpowiedniejsze na rejs morski i co za tym idzie, zgromadzić prowiant, dzięki któremu nikt na rejsie nie będzie narzekał na pragnienie czy głód.

rejsy bałtyckie all inclusiveUczestnik naszej imprezy nie musi się również martwić ilością godzin pracy silnika czy kwotą opłaty za port. Bez względu na to, ile paliwa zostanie zużyte podczas rejsu i do jakich portów przywieje ich wiatr, cena imprezy nie ulegnie zmianie. Nie pobieramy również opłat na poczet kaucji. Kadra prowadząca jednostkę odpowiada za sprzęt, nie obciążamy w żaden sposób tę odpowiedzialnością naszych załogantów. Wreszcie kwestia samej waluty często nie jest sprawą łatwą dla samego nastolatka, który nie posiada osobistej karty płatniczej. Wybierając się na taki rejs bałtycki należałoby zaopatrzyć się w różne waluty, np. euro, korony duńskie czy szwedzkie, aby móc ewentualnie uiszczać należne opłaty w danych krajach. Na naszych rejsach All inclusive nie będziesz musiał martwić się o tak przyziemne sprawy. Pozostaje Ci czerpanie przyjemności z żeglarstwa, cieszenie się wakacjami i odpoczynek.