Facebook PuntoVita YouTube PuntoVita Twitter PuntoVita

Szkoła żeglarstwa PuntoVita – Justyna i Michał Stępka

justyna stępka - założycielka szkoły żeglarskiej puntovita

michał stępka

 

Są takie rzeczy, chwile i zdarzenia, które odmieniają, otwierają nowe drogi oraz zmieniają sposób patrzenia na świat. Niewątpliwie żeglarstwo zalicza się do tego typu zjawisk. Było ono dla nas zawsze nie tylko niesamowitym sportem, ale również pasją, sposobem na spędzanie czasu wolnego, poznawania nowych ludzi i świata. Uprawiając żeglarstwo od wielu lat wciąż jesteśmy pełni podziwu jakie możliwości, wyzwania i radość daje ten sport. Dlatego postanowiliśmy podzielić się tą radością z innymi… tworząc Szkołę Żeglarstwa PuntoVita.

Wierzymy, i staramy się tworzyć takie warunki, aby również dla innych żeglarstwo stało się nie tylko porywającą przygodą, ale również życiowym doświadczeniem. Dlatego w szkole żeglarstwa PuntoVita już prawie od 10 lat stawiamy przede wszystkim na ludzi. Staramy się skupiać wokół siebie nie tylko profesjonalnych sterników, którzy bezpiecznie poprowadzą rejs, ale przede wszystkim tych, którzy kochają to, co robią.

Te działania pozwoliły nam zaskarbić sobie zaufanie i rzeszę stałych klientów, którzy na pokładzie naszych jachtów decydują się szkolić, zdobywać doświadczenie czy odpoczywać. Wszystko to, nie tylko dzięki wspaniałym ludziom skupionym wokół naszej szkoły żeglarskiej, ale również dziesięcioletnie doświadczenie w organizacji turystycznych imprez na wodzie pozwala nam na tworzenie profesjonalnych i kompleksowych ofert dla naszych klientów. Nowoczesny i komfortowy sprzęt, dbałość o bezpieczeństwo, ciekawe trasy, sposób animacji czasu wolnego, przystępnie prowadzone szkolenie to, naszym zdaniem, czynniki konieczne udanego rejsu, o które zawsze dbamy w szczególności.

PuntoVita gwarancją bezpiecznych rejsów morskich po Bałtyku

Realizujemy również nasze przekonanie, że w życiu jak w sporcie obowiązują zasady fair play, dlatego działamy uczciwie i legalnie. Szkoła żeglarstwa PuntoVita jest licencjonowanym organizatorem turystyki. Posiadamy konieczne ubezpieczenia i pozwolenia na organizowanie wypoczynku dla dorosłych i młodzieży w kraju oraz za granicą. Tylko współpraca oparta na uczciwości i jasnych zasadach daje poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji oraz gwarantuje udział w udanych wyprawach żeglarskich.

Poza żeglarstwem z wykształcenia jesteśmy praktykującymi pedagogami, którzy również realizują się jako rodzice. W nielicznych wolnych chwilach spędzamy czas na żeglowaniu po różnych akwenach oraz podróżach edukacyjnych.