Facebook PuntoVita YouTube PuntoVita Twitter PuntoVita

Żeglarskie rejsy szkoleniowe po Bałtyku

Pragniesz nowych doznań i przygód? Kochasz już żeglarstwo śródlądowe? Chciałbyś spróbować żeglugi na morzu? Trafiłeś idealnie! Szkoła żeglarstwa PuntoVita zabierze cię na szkolenie żeglarskie po Morzu Bałtyckim. Spełnisz swoje marzenia, przeżyjesz przygodę i poznasz bliżej żeglugę morską. Wykwalifikowana obsługa zadba o bezpieczeństwo i odpowiednie szkolenie.

rejsy szkoleniowe po morzu bałtyckimPuntoVita od wielu lat organizuje szkolenia żeglarskie na Bałtyku, rejsy stażowe i turystyczne. Co roku szkoła wypuszcza około stu pięćdziesięciu młodych żeglarzy z patentami. Dysponujemy certyfikatami i uprawnieniami do organizowania wypoczynku na wodzie zarówno dla młodzieży jak i dorosłych.

Morskie rejsy szkoleniowe to podróże na pełne morze. Czekają tam na Was żeglarskie zmagania oraz odwiedziny przeróżnych nadmorskich portach.

Oferta morskich rejsów szkoleniowych bo Bałtyku na 2017 roku

rejsy morze bałtyckieWody Morza Bałtyckiego posiadają idealne warunki do doskonalenia umiejętności oraz zdobywania doświadczenia w zakresie żeglarstwa. Szkoła żeglarstwa PuntoVita oferuje ciekawe rejsy, na których zdobędziesz staż, umiejętności żeglarskie, poznasz niesamowitych ludzi i zwiedzisz kawałek świata.

Szkolenia żeglarskie po Bałtyku organizowane są zależności od potrzeb danej grupy wiekowej (szkolenie z rejsami dla młodzieży 15-19 lat lub kursy dla dorosłych). PuntoVita zapewnia wygodne jachty posiadające nowoczesny system elektroniczny, oraz sprzęt odpowiadający za bezpieczeństwo.

szkoleniowy rejsPodczas każdej wyprawy na jachcie znajduje się kapitan oraz wychowawca z wiedzą żeglarską i doświadczeniem pedagogicznym.

Morska ekspedycja zapewnia kursantom zdobycie odpowiedniej ilości godzin stażu morskiego. Podczas tygodniowego szkolenia żeglarskiego można zdobyć 70-90 godzin, a podczas dwutygodniowego 150-180 godzin. Podczas szkolenia dobędziecie również doświadczenie i wiedzę z następujących działów: locja morska, techniki cumowania, nawigacje morska, przewidywanie pogody i wiele innych. W trakcie rejsu będziesz mógł zwiedzić takie kraje jak: Dania, Niemcy, Łotwa, Szwecja, Litwa.

Ile kosztuje rejs szkoleniowy na Morzu Bałtyckim?

Koszt różni się w zależności od długości rejsu oraz jego trasy.

Cennik rejsu szkoleniowego zawiera: szkolenie żeglarskie na bałtyku

  • Zakwaterowanie na jachcie
  • wyżywienie ( trzy posiłki + przekąski, produkty na grill)
  • opieka profesjonalnej kadry
  • opłaty portowe, paliwo
  • ubezpieczenie
  • podatek Vat
  • organizacja wieczorów integracyjnych (ogniska, grille)
  • elementy szkolenia na patent jachtowego sternika morskiego

Wypływając z PuntoVitą na szkoleniowy rejs na Bałtyku, możesz być pewny, że przeżyjesz niesamowitą przygodę i spędzisz wspaniałe wakacje w żeglarskim klimacie!

Nasze filmy z rejsów

Młodzieżowy rejs wakacyjny na Morzu Bałtyckim.

Tygodniowy rejs stażowy dla młodzieży.